BRWI

STYLIZACJA

Tak jak piękny obraz należy starannie oprawić dla właściwego efektu, tak należy zadbać o oprawę naszych oczu. Stylizacja brwi dziś to już nie przypadkowa depilacja pęsetką, ale proces niemal artystyczny. Wystarczy spojrzeć na gwiazdy i celebrytki, u których perfekcyjne brwi są niejednokrotnie podstawą całej urody i popularności! Perfekcyjne brwi, świetlista skóra i soczyste usta to dziś przepis na bezbłędny i modny look.

Cennik:

  • regulacja (mapowanie + nitkowanie) - 35 zł
  • farbowanie - 35 zł
  • laminowanie - 120 zł
  • pełna rekonstrukcja brwi (zagęszczanie włoskami) - 120 zł
  • rekonstrukcja ubytków (zagęszczanie włoskami) - 20-50 zł
  • pakiet "dla brwi" - 50 zł
    (mapowanie, nitkowanie, kolor)

 

* nitkowanie - w pełni bezpieczna, szybka i higieniczna (nitka to w 100% jednorazowe narzędzie) metoda depilacji brwi. Nie powoduje podrażnienia i uczuleń towarzyszących woskowi, doświadczenia bólowe są mniejsze i rozłożone w czasie.

* farbowanie - nowoczesna technika farbowania brwi z użyciem specjalistycznych farbek.

* laminowanie - zabieg nawilżający, odżywiający i wygładzający niesforne i "krzaczaste" brwi, dzięki czemu możemy uzyskać efekt idealnie ułożonych włosków.

* rekonstrukcja brwi - zabieg wykonywany z użyciem specjalistycznych włosków doczepianych metodą 1:1, podobnie jak to się dzieje przy rzęsach. W efekcie otrzymujemy najbardziej naturalny z możliwych efekt stylizacji brwi, który utrzymuje się ok. 1-1,5 miesiąca.

tu powinna się pojawić galeria Twoich realizacji  😉

Scroll to top